Pętla samobezpieczeniowa Energy Absorption (SBEA)
| Nazwa produktu: | Ocún Sbea Lanyard 9.5 mm 60 cm Pętla - blue/white |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764331 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość x szerokość: | 600 x 9.5mm |
| normy bezpieczeństwa: | UIAA 109, EN 17520 |
| tkanina tekstylna (akcesoria wspinaczkowe): | Dyneema/Dynex |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka alpejska, Wspinaczka wielowyciągowa |
| wersja lonży: | Łańcuchy i pasy asekuracyjne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 70g |
| kod produktu producenta: | 05603-Blue/White |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804694240 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |