Ta pętla nadaje się do wspinaczki górskiej, gdzie liczy się zarówno waga, jak i objętość sprzętu. Pętlę DYN 8-O można również wykorzystać do tworzenia zestawów „ekspres wspinaczkowy”.
Taśma Bio-Dyn 8 mm jest wykonana z włókien pozyskiwanych wyłącznie zgodnie z surowymi standardami gospodarki o obiegu zamkniętym. Surowiec użyty do jej produkcji jest produktem ubocznym przemysłu drzewnego i celulozowego. Dzięki bio-Dyneema® zmniejszamy naszą zależność od zasobów kopalnych. Jego właściwości techniczne odpowiadają właściwościom tradycyjnego Dyneema® – jest niezwykle wytrzymały i bardzo odporny na ścieranie, chemikalia i promieniowanie UV. Wykorzystanie bio-Dyneema® w naszych pętlach jest naszym wkładem w ekologiczną przyszłość.
| Nazwa produktu: | Ocún O-Sling Bio-Dyn 8 mm Pętla - zestaw 5 sztuk - 80 cm, zielony |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764333 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość x szerokość: | 800 x 8mm |
| normy bezpieczeństwa: | EN 566 |
| tkanina tekstylna (akcesoria wspinaczkowe): | Dyneema/Dynex |
| obciążenie zrywające dla liny/zawiesia: | 22kN |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka alpejska, Wspinaczka wielowyciągowa |
| wersja lonży: | Pętle |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 125g |
| kod produktu producenta: | 05270-Green |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804666414 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |