Uniwersalna pętla wykonana z materiału Dyneema® pochodzenia biologicznego.
Dyneema® pochodzenia biologicznego jest wytwarzana z włókien pozyskiwanych wyłącznie zgodnie z surowymi standardami gospodarki o obiegu zamkniętym. Surowcem wykorzystywanym do jej produkcji jest produkt uboczny przemysłu drzewnego i celulozowego. Dzięki biopochodnemu Dyneema® zmniejszamy naszą zależność od źródeł kopalnych. Jego właściwości techniczne odpowiadają właściwościom tradycyjnego Dyneema® – jest niezwykle wytrzymały i bardzo odporny na ścieranie, chemikalia i promieniowanie UV. Wykorzystanie biopochodnego Dyneema® w naszych pętlach jest naszym wkładem w ekologiczną przyszłość.
| Nazwa produktu: | Ocún Ultichain Bio-Dyn 12 mm Daisychain - 120 cm, niebiesko-biały |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764335 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość x szerokość: | 1200 x 12mm |
| normy bezpieczeństwa: | EN 566 |
| tkanina tekstylna (akcesoria wspinaczkowe): | Dyneema/Dynex |
| obciążenie zrywające dla liny/zawiesia: | 22kN |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka alpejska, Wspinaczka wielowyciągowa |
| wersja lonży: | Łańcuchy i pasy asekuracyjne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 97g |
| kod produktu producenta: | 05291-Blue/White |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804666636 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |