Powder Chalk to specjalnie opracowany, ultradrobny magnez zapewniający optymalną przyczepność i suche dłonie. Jego drobna konsystencja szybko wchłania pot, zmniejsza ryzyko poślizgu i gwarantuje stałą wydajność przy każdym ruchu, zarówno w hali, jak i na świeżym powietrzu. Zamykana torebka pozwala zachować świeżość i czystość magnezu między treningami.
| Nazwa produktu: | Ocún Powder Chalk 250 g |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764339 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| rodzaj magnezji: | Magnezja - proszek |
| treść: | 250g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| waga: | 250g |
| kod produktu producenta: | 05566 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804693106 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |