Wolfgang Arenz opracował w ostatnich latach wiele nagradzanych opon do rowerów szosowych, a teraz wykorzystał całą swoją wiedzę w oponie Wolfpack RACE.
Cechą szczególną najnowszych polimerów z najwyższej półki jest to, że zapewniają zauważalnie bezpieczniejsze wrażenia z jazdy i dają poczucie absolutnej kontroli. Mieszanka gumowa ToGuard w połączeniu z bardzo delikatnym nylonowym karkasem i aerodynamicznie zoptymalizowanym profilem sprawiają, że RACE jest jedną z najlepszych opon w swojej klasie.
| Nazwa produktu: | Wolfpack ROAD RACE Opony składane - 24-622 |
| Producent: | Wolfpack |
| Kod pozycji: | WPK764885 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana |
| Ciśnienie powietrza: | 8.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 24-622 |
| szerokość opony: | 24 mm |
| mieszanka opon: | ToGuard Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 218g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260616540048 |