Opona TRAIL posiada bieżnik z agresywnymi kostkami, które doskonale wbijają się w podłoże, gwarantując tym samym maksymalną przyczepność boczną, stabilność toru jazdy i trakcję. Rewolucyjna mieszanka gumowa ToGuard sprawia, że TRAIL jest doskonałą oponą uniwersalną do maratonów i enduro. Aby uzyskać większą prędkość, oponę TRAIL na przednim kole można połączyć z oponą RACE na kołu tylnym. Idealną kombinację uniwersalną zapewnia model RACE z przodu i CROSS z tyłu.
| Nazwa produktu: | Wolfpack TRAIL MTB Opona składana - TLR | Hookless Ready | E-25 - 27.5x2.25" |
| Producent: | Wolfpack |
| Kod pozycji: | WPK764886 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 57-584 |
| szerokość opony: | 2.25" |
| mieszanka opon: | ToGuard Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 700g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260616540734 |