Podczas szybkich wycieczek lub wyścigów cross country / maratonów opona RACE czuje się jak ryba w wodzie. Gdy tylko mowa o prędkości, dzięki szybkiemu profilowi i minimalnemu oporowi toczenia opona RACE jest najlepszym wyborem. Niezależnie od tego, czy jesteś ambitnym zawodnikiem, czy profesjonalistą, RACE zapewnia każdemu bezpieczeństwo i przyczepność przy maksymalnej wydajności. Aby uzyskać maksymalną przyczepność, można go idealnie połączyć z oponą Wolfpack TRAIL na kołu przednim. Aby uzyskać wszechstronną kombinację, na kołu przednim można zastosować oponę Wolfpack CROSS.
| Nazwa produktu: | Wolfpack RACE MTB Opona składana - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.25" |
| Producent: | Wolfpack |
| Kod pozycji: | WPK764893 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 56-622 |
| szerokość opony: | 2.25" |
| mieszanka opon: | ToGuard Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 640g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260616540529 |