Lekka opona SPEED MTB zapewnia wysoką prędkość podczas najbliższego maratonu lub wyścigu XC. Doskonale sprawdza się na suchej, twardej nawierzchni, ale radzi sobie również w mokrych, a nawet błotnistych warunkach. Dzięki mieszance ToGuard opona zapewnia doskonałą przyczepność przy jednocześnie bardzo niskim oporze toczenia. Idealny wybór do ustanowienia kolejnego rekordu.
| Nazwa produktu: | Wolfpack SPEED MTB Opona składana - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.25" |
| Producent: | Wolfpack |
| Kod pozycji: | WPK764896 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 56-622 |
| szerokość opony: | 2.25" |
| mieszanka opon: | ToGuard Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 605g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260616540482 |