Dzięki nowej mieszance ToGuard opony te zapewniają wyjątkową przyczepność w połączeniu z doskonałym oporem toczenia. Sprawdzają się jako doskonałe, wszechstronne opony terenowe, na korzeniach, kamieniach lub luźnym podłożu, zapewniając ekscytującą jazdę podczas zjazdów, a jednocześnie doskonałą przyczepność podczas podjazdów. Dzięki dobrze rozmieszczonym zewnętrznym kostkom przyczepność opony ENDURO na zakrętach jest po prostu niezrównana. Pomimo agresywnego wzoru bieżnika opona charakteryzuje się doskonałym oporem toczenia.
| Nazwa produktu: | Wolfpack ENDURO MTB Opona składana - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.60" |
| Producent: | Wolfpack |
| Kod pozycji: | WPK764901 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 65-622 |
| szerokość opony: | 2.60" |
| mieszanka opon: | ToGuard Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 910g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4260616540550 |