ROAD RACE II TLR to wersja oryginalnego modelu ROAD RACE o zoptymalizowanej wadze, charakteryzująca się tymi samymi znanymi właściwościami, a ponadto umożliwiająca jazdę w systemie bezdętkowym tubeless.
Cecha szczególna mieszanki najnowszych polimerów klasy high-end zapewnia zauważalnie bezpieczniejszą jazdę i gwarantuje poczucie absolutnej kontroli. Mieszanka gumowa ToGuard w połączeniu z ultracienką nylonową karkasą i aerodynamicznie zoptymalizowanym wzorem bieżnika sprawiają, że RACE jest jedną z najlepszych opon w swojej klasie.
| Nazwa produktu: | Wolfpack ROAD RACE II Opony składane - 25-622 |
| Producent: | Wolfpack |
| Kod pozycji: | WPK764904 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 8.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 25-622 |
| szerokość opony: | 25 mm |
| mieszanka opon: | ToGuard Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| GTIN: | 4260616540819 |