W pełni zintegrowany zestaw łożysk ACROS IS z wbudowanym systemem prowadzenia linek (ICR) łączy w sobie wytrzymałe łożyska kulkowe skośne ze stali nierdzewnej z przemyślanymi uszczelkami. Efekt: długotrwała wydajność, minimalne wymagania konserwacyjne i więcej relaksujących chwil na rowerze.
Więcej informacji na temat kompatybilności znajdziesz w wyszukiwarce zestawów sterowych rowerowych na stronie internetowej ACROS.
Dane techniczne:
- Górna rura sterowa: 1 1/8" (28,6 mm), dolna: 1,5" (40 mm)
- Górny łożysko kulkowe skośne: 42 × 52 × 7 mm – 45°/45
- Dolny łożysko kulkowe skośne: 40 × 52 × 7 mm - 45°/45
- łożysko kulkowe ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | ACROS Zestaw Łożysk a03 do Zestawów Słuchawkowych IS52 / IS52 ICR |
| Producent: | ACROS |
| Kod pozycji: | ACR765583 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Rodzaj łożysk: | Łożysko kątowe, Łożysko kulkowe, dla sterów |
| wew. średnica łożysk Ø: | 40 mm, 42 mm |
| zew. średnica łożysk Ø: | 52 mm |
| materiał łożysk: | Stal nierdzewna |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 72g |
| kod produktu producenta: | 56.52.960-AM |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4251085441059 |