Dolna część sterów ACROS EC56/40 łączy w sobie wytrzymałe łożyska kulkowe skośne ze stali nierdzewnej z przemyślanymi uszczelkami. Efekt: długotrwała wydajność, minimalne wymagania konserwacyjne i więcej relaksu podczas jazdy na rowerze.
Więcej informacji na temat kompatybilności znajdziesz w wyszukiwarce zestawów sterowych rowerowych na stronie internetowej ACROS.
Dane techniczne:
- do rury sterowej 1,8" (46 mm)
- Średnica wewnętrzna (ID): 56 mm
- Średnica zewnętrzna (OD): 66 mm
- wysokość: 15,7 mm
- Głębokość wciskania: 12 mm
| Nazwa produktu: | ACROS AH-56 Dolna część sterów | 1.8" Press Fit | EC56/46 |
| Producent: | ACROS |
| Kod pozycji: | ACR765587 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| System S.H.I.S: | Ster z miską zewnętrzną (EC) |
| S.H.I.S. dół: | EC56 / 46 |
| wersja steru rowerowego: | Dolna część |
| stack steru rowerowego: | 15.7mm |
| długość miski steru: | 12mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| kod produktu producenta: | 300.02.1065S-1.8-AM |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1.8" |
| GTIN: | 4251085441165 |