Dolna część sterów ACROS ZS66/46 łączy w sobie wytrzymałe łożyska kulkowe skośne ze stali nierdzewnej z przemyślanymi uszczelkami. Efekt: długotrwała wydajność, minimalne wymagania konserwacyjne i więcej relaksu podczas jazdy na rowerze.
Więcej informacji na temat kompatybilności znajdziesz w wyszukiwarce zestawów sterowych rowerowych na stronie internetowej ACROS.
Dane techniczne:
- do rury sterowej 1,8" (45,8 mm)
- Średnica wewnętrzna (ID): 66 mm
- Średnica zewnętrzna (OD): 72 mm
- wysokość: 3,6 mm
- głębokość wciskania: 10 mm
Dolne łożysko sterowe wciśnięte w miskę suportu z uszczelką IPS i stożkiem widelca.
| Nazwa produktu: | ACROS AZ-66 Dolna część sterów | 1.8" | ZS66/46 |
| Producent: | ACROS |
| Kod pozycji: | ACR765589 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower elektryczny, Rower górski |
| System S.H.I.S: | półzintegrowany (ZS) |
| S.H.I.S. dół: | ZS66 / 40 |
| wersja steru rowerowego: | Dolna część |
| stack steru rowerowego: | 3.6mm |
| długość miski steru: | 10mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| kod produktu producenta: | 44.02.700 |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1.8" |
| GTIN: | 4251085430350 |