Dolna część sterów ACROS EC66/46 Blocklock z wbudowanym ogranicznikiem skrętu kierownicy niezawodnie chroni rower podczas upadków i zapobiega uszkodzeniom spowodowanym nadmiernym skręceniem kierownicy. Rura górna, dolna rura ramy, mostek widelca i elementy mocowane pozostają chronione – podobnie jak przewody i kable.
Ważna informacja dotycząca wersji 150°: wersja z ogranicznikiem skrętu 150° nie jest zatwierdzona przez wszystkich producentów ram! Zbyt duży skok kierownicy może prowadzić do uszkodzenia ramy. Przed montażem sprawdź, czy Twoja rama jest zatwierdzona dla tej wersji.
Więcej informacji na temat kompatybilności znajdziesz w wyszukiwarce zestawów sterowych rowerowych na stronie internetowej ACROS.
Dane techniczne:
- do rury sterowej 1,8" (46 mm)
- Średnica wewnętrzna (ID): 66 mm
- Średnica zewnętrzna (OD): 74 mm
- wysokość: 16,5 mm
- Głębokość wciskania: 12 mm
- Możliwy kąt skrętu: 150°
Dolna część sterów Blocklock wraz z panewką łożyska i stożkiem widelca z uszczelką do rury sterowej 1,8 cala
| Nazwa produktu: | ACROS Blocklock Dolna część sterów | 1.8" | 150° | EC66/46 |
| Producent: | ACROS |
| Kod pozycji: | ACR765595 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| System S.H.I.S: | Ster z miską zewnętrzną (EC) |
| S.H.I.S. dół: | EC66 / 46 |
| wersja steru rowerowego: | Dolna część |
| stack steru rowerowego: | 12mm |
| długość miski steru: | 16.5mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 200g |
| kod produktu producenta: | 53.02.620-150 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1.8" |
| GTIN: | 4251085440373 |