Mechanizm korbowy DH przeznaczony do jazdy zjazdowej, przeznaczony do rowerów zjazdowych i rowerów o długim skoku amortyzatora. Wykonany ze wzmocnionych, kutych ramion korbowych z aluminium, wyposażony w system osi M30 oraz konstrukcję z montażem bezpośrednim za pomocą trzech śrub do zębatek MTB. Dwie długości osi pozwalają na dostosowanie do różnych standardów osi DH, a regulacja linii łańcucha odbywa się za pomocą tarcz z przesunięciem.
zakres dostawy:
1 para ramion korby (lewe + prawe), wraz z osią (bez zębatek i pająków)
| Nazwa produktu: | Praxis Works DH9 Korba – aluminium | Direct Mount (SRAM 3-Bolt) | M30 - dla 73mm BSA | PF-BB90 | PF-BB92 |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO765636 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Downhill |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| profil osi suportu: | M30 - 28/30 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 73 mm |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | SRAM 3-Bolt, praxis works |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 172 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 650g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 165 mm |
| długość ramienia korby: | 165 mm, 170 mm |
| GTIN: | 850054960542, 850054960559 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |