Dzięki ramionom korby eCrank charakterystyczna dla Praxis Works wydajność wkracza do świata rowerów elektrycznych. Aby odpowiednio dostosować się do różnych konstrukcji silników, ram i uchwytów do łańcucha poszczególnych producentów, a także do różnych standardów montażu, firma Praxis Works oferuje lekkie, a jednocześnie wytrzymałe ramiona korby w szerokiej gamie modeli. Aby uwzględnić również potrzeby rowerzystów, modele o zoptymalizowanej formie są dostępne w wersjach wykonanych z aluminium kute na zimno oraz precyzyjnie obrabianego włókna węglowego.
Wersja Type 6 (EC-6) wykonana z aluminium. Odpowiednia dla jednostek napędowych Fazua (Ride 60), Mahle (M40) and Maxon (Air-S).
Kompatybilność:
Zakres dostawy:
1 para ramion korby (lewa + prawa)
| Nazwa produktu: | Praxis Works E-Crank Ramiona korby - EC-Type6 | ETOR | MTB | dla Fazua, Mahle, Maxon |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO765643 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| profil osi suportu: | Fazua ETOR |
| akcesoria i części zamienne do korb: | Ramiona korby |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 536g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 165 mm |
| długość ramienia korby: | 160 mm, 165 mm |
| GTIN: | 850051064731, 850051064748 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |