Dzięki ramionom korby eCrank charakterystyczna dla Praxis Works wydajność wkracza do świata rowerów elektrycznych. Aby odpowiednio dostosować się do różnych konstrukcji silników, ram i uchwytów do łańcucha poszczególnych producentów, a także do różnych standardów mocowania, firma Praxis Works oferuje lekkie, a jednocześnie wytrzymałe ramiona korby w szerokiej gamie modeli. Aby uwzględnić również potrzeby rowerzystów, modele o zoptymalizowanej formie są dostępne w wersjach wykonanych z aluminium kute na zimno oraz precyzyjnie obrabianego włókna węglowego.
Wersja Type 6 (EC-6) wykonana z włókna węglowego. Odpowiednia do jednostek napędowych Fazua (Ride 60), Mahle (M40) and Maxon (Air-S).
Kompatybilność:
Zakres dostawy:
1 para rąk korby (lewe + prawe), wraz z ochraniaczami "crank boot"
| Nazwa produktu: | Praxis Works E-Crank Ramiona korby - Carbon | EC-Type6 | ETOR | MTB | dla Fazua, Mahle, Maxon |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO765648 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| profil osi suportu: | Fazua ETOR |
| akcesoria i części zamienne do korb: | Ramiona korby |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 460g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 165 mm |
| długość ramienia korby: | 160 mm, 165 mm |
| GTIN: | 850051064762, 850051064779 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |