Wysokiej jakości suporty rowerowe M30 firmy Praxis Works są przeznaczone do odpowiednich wałów korbowych o średnicy 30 mm po stronie napędowej i 28 mm po stronie przeciwnej do napędu. Zastosowanie poddanych obróbce cieplnej aluminium do produkcji misek suportu zapewnia większą trwałość, a falista podkładka po stronie napędowej gwarantuje prawidłowe napięcie wstępne łożyska.
Wersja z ceramicznymi łożyskami kulkowymi do ram rowerów szosowych z mufami suportu BBright.
| Nazwa produktu: | Praxis Works Suport Rowerowy - Ceramika | M30 | BBright (Road) | PF46-79-M30 |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO765651 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rodzaj suportu rowerowego: | Pressfit |
| profil osi suportu: | M30 - 28/30 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 79 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| średnica osłony: | 46mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 130g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 850033390414 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |