Zaawansowany wosk pochodzenia roślinnego, który niezawodnie chroni łańcuch przed brudem i osadami w każdych warunkach. BioWax wykorzystuje składniki pozyskiwane w sposób ekologiczny, aby zapewnić profesjonalną wydajność łańcucha i długotrwałą ochronę. Zaawansowane woski pochodzenia roślinnego i przyjazne dla środowiska dodatki zwiększające wydajność są połączone z nośnikiem na bazie wody i spełniają najwyższe standardy ekologiczne.
BioWax™ nakłada się na mokro i wysycha w ciągu 8 godzin, tworząc trwałą, suchą powłokę woskową. Utrzymuje ona łańcuch w czystości, zapobiega przedwczesnemu zużyciu, zmniejsza tarcie dla lepszej wydajności i jest przeznaczona do dużych przebiegów oraz do stosowania w każdych warunkach. Formuła jest łatwo biodegradowalna – ponad 60% ulega rozkładowi w ciągu 28 dni w kontakcie z glebą. Wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych źródeł, są nietoksyczne, bezwonne i nie zawierają PFAS, ropy naftowej, lotnych związków organicznych (VOC), barwników ani składników łatwopalnych.
| Nazwa produktu: | Finish Line BOOSTED Bio Wax Smar do łańcuchów - 60 ml |
| Producent: | Finish Line |
| Kod pozycji: | FNL765656 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Zastosowanie: | Czyszczenie łańcucha, Wosk / Polerowanie |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary, Olej, Wosk |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 60ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 81g |
| kod produktu producenta: | BWX020601 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 36121974265 |
| Strona producenta: | http://www.finishlineusa.com/ |