Wysokiej jakości oleje roślinne zmniejszają tarcie, odpychają wodę i zachowują wysoką wydajność w każdych warunkach jazdy. BOOSTED™ BioWet wykorzystuje pozyskiwane w sposób ekologiczny oleje roślinne, aby zapewnić profesjonalną wydajność łańcucha i niezawodną ochronę. Ten smar z warstwą mokrą o niskim współczynniku tarcia jest całkowicie odporny na wodę, wytrzymuje ekstremalne obciążenia i nadaje się do stosowania w każdych warunkach pogodowych.
BioWet™ jest gotowy do użycia natychmiast po nałożeniu i zapewnia stałą ochronę nawet w wilgotnych warunkach i przy dużym obciążeniu. Formuła spełnia najwyższe standardy ekologiczne i jest łatwo biodegradowalna – ponad 60% ulega rozkładowi w ciągu 28 dni w kontakcie z glebą. Wszystkie składniki są pozyskiwane w sposób ekologiczny, są nietoksyczne, bezwonne i nie zawierają PFAS, ropy naftowej, lotnych związków organicznych (VOC), barwników ani składników łatwopalnych.
| Nazwa produktu: | Finish Line BOOSTED Bio Wet Smar do łańcuchów - 120 ml |
| Producent: | Finish Line |
| Kod pozycji: | FNL765660 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Zastosowanie: | Czyszczenie łańcucha |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Olej |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 120ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 145g |
| kod produktu producenta: | BWT040601 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 36121974302 |
| Strona producenta: | http://www.finishlineusa.com/ |