Innowacyjny, wodny środek czyszczący i odtłuszczający, który głęboko czyści elementy roweru niczym rozpuszczalnik, bez wysiłku usuwając smar, olej i brud, a jednocześnie jest bezpieczny dla wszystkich części roweru. Eco without Compromise – BOOSTED™ BioClean wykorzystuje opatentowaną technologię na bazie wody, która czyści równie skutecznie jak tradycyjne odtłuszczacze na bazie rozpuszczalników, ale bez ich wad. Ta szybko działająca formuła jest gotowa do użycia, można ją rozpylać bezpośrednio na zabrudzone miejsca i w wielu przypadkach nie wymaga spłukiwania wodą – wystarczy przetrzeć szmatką.
BioClean jest wystarczająco silny, aby poradzić sobie z uporczywymi zabrudzeniami, ale jednocześnie delikatny dla lakieru, uszczelek i wrażliwych elementów. Nadaje się do stosowania ze szczotkami, w myjkach ultradźwiękowych lub myjniach do części i może być stosowany w postaci nierozcieńczonej do silnych zabrudzeń lub rozcieńczony wodą w proporcji do 10 części na 1 część środka do lekkich prac czyszczących. Formuła jest łatwo biodegradowalna (ponad 60% w ciągu 28 dni), pozyskiwana w sposób oparty na ekologii, nietoksyczna, bezwonna i nie zawiera 0% rozpuszczalników, destylatów, PFAS, lotnych związków organicznych (VOC), barwników ani składników łatwopalnych.
| Nazwa produktu: | Finish Line BOOSTED Bio Środek czyszczący/odtłuszczający - 1000 ml |
| Producent: | Finish Line |
| Kod pozycji: | FNL765662 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Zastosowanie: | Czyszczenie łańcucha, Odtłuszczacz |
| Obszar roboczy: | Hamulce, Łańcuch, Piasta / Kaseta, Uniwersalny |
| treść: | 1000ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 1128g |
| kod produktu producenta: | BCD320601 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 36121974326 |
| Strona producenta: | http://www.finishlineusa.com/ |