Ta sama klasyczna mata w odświeżonej odsłonie i wykonana z bardziej ekologicznego materiału – zaktualizowana Trail Pro zapewnia wyjątkowy komfort, ciepło przez cały rok oraz legendarne wsparcie marki Therm-a-Rest. Samopompująca się pianka ma grubość 7,6 cm i konstrukcję StrataCore, charakteryzującą się najlepszym stosunkiem ciepła do wagi spośród wszystkich samopompujących się mat piankowych. Dzięki współczynnikowi R wynoszącemu 4,4 ta mata izolacyjna jest odpowiednia do przygód outdoorowych o każdej porze roku. Ta wszechstronna, samopompująca się mata posiada wysokiej jakości zawór WingLock, który dzięki większemu otworowi i pompowaniu tylko w jednym kierunku pozwala na napompowanie maty trzy razy szybciej niż w przypadku klasycznego zawoju.
zakres dostawy:
1 mata izolacyjna Therm-a-Rest Trail Pro wraz z workiem do pakowania
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Trail Pro Mata izolacyjna - Regular - Tide |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR765681 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/510/76mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 280/220/220mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 4.4 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 850g |
| kod produktu producenta: | 14160 |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się |
| GTIN: | 40818141601 |