Namiot Hubba Hubba HD został zaprojektowany z myślą o ekstremalnej ochronie przed warunkami atmosferycznymi i komforcie użytkowania. Jest to idealne schronienie, które pozwala cieszyć się czasem spędzonym na kempingu pomimo nieprzewidywalnej pogody.
Zewnętrzna
Dzięki symetrycznej konstrukcji namiot Hubba można rozłożyć niezwykle szybko w przypadku nagłego deszczu. Solidne, lekkie słupki namiotowe, wytrzymała, wolna od PFAS i hydrofobowa powłoka oraz klejone szwy zapewniają stabilność i suchość namiotu Hubba. Namiot zewnętrzny posiada duże przedsionki z dużą przestrzenią do przechowywania sprzętu. Łatwe do otwierania i zamykania wejście z przedsionkiem posiada rynnę StayDry™, która zbiera krople, a ulepszona klapa wentylacyjna na podpórce zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Do zakresu dostawy należą dodatkowe linki odciągowe, dzięki którym można indywidualnie rozłożyć namiot i zapewnić mu jeszcze większą stabilność przy silnym wietrze. Wysokiej jakości metalowe okucia narożne są łatwe w użyciu i wyjątkowo trwałe. Osiem mini śledzi do namiotu Groundhog™ zawartych w zakresie dostawy są solidnych i lekkich.
Wnętrze
Wnętrze o powierzchni 1,82 m² jest bardzo przestronne i nie zwęża się, dzięki czemu zmieszczą się w nim nowoczesne prostokątne maty izolacyjne, a Ty możesz wygodnie odpocząć i w razie potrzeby poczekać na lepszą pogodę. Namiot wewnętrzny wykonany jest w większości z wytrzymałej tkaniny nylonowej zapewniającej maksymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, z dodatkiem barwionej w maszynie mikrosiatki zapewniającej oddychalność i ochronę przed owadami. Solidne wejście bez załamań posiada zamki błyskawiczne, które można obsługiwać jedną ręką. Ponadto zamki błyskawiczne po zapięciu zawsze kończą się w tym samym miejscu, dzięki czemu suwak można znaleźć nawet w ciemności. Kieszenie na wszelkiego rodzaju sprzęt z prowadnicami na kable w rogach, przeznaczonymi na słuchawki i kable do ładowania. Duża półka nad głową jest idealna na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i inne przedmioty. Dołączona linka do suszenia ułatwia suszenie mokrych ubrań.
Podsumowanie: Przestronny, lekki namiot jednoosobowy Hubba Hubba HD to przepustka do fantastycznej przygody pod namiotem, niezależnie od pogody.
Materiał zewnętrzny: barwiony w masie nylon ripstop 20D z powłoką polieterowo-uretanową 3000 mm i silikonem bez PFAS
Materiał dna: barwiony w masie nylon ripstop 30D z powłoką polieterowo-uretanową 6000 mm i impregnacją DWR bez PFAS
Materiał daszka: barwiony w masie mikrosiatka poliestrowa 20D / nylon ripstop 20D i powłoka DWR bez PFAS
Pręty: 1 DAC NFL 8,7 mm
| Nazwa produktu: | MSR Hubba Hubba HD 1 Namiot - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR765688 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 510/130/130mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 1 |
| minimalna waga namiotu: | 1200g |
| wejścia: | 1 |
| przedsionki: | 1 |
| haczyki: | 8 |
| linki naprężające: | 5 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1360g |
| kod produktu producenta: | 13939 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818139394 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |