Namiot Hubba Hubba HD został zaprojektowany z myślą o ekstremalnej ochronie przed warunkami atmosferycznymi i komforcie mieszkaniowym. Jest to idealne schronienie, pozwalające cieszyć się czasem spędzonym w obozie pomimo nieprzewidywalnej pogody.
Zewnętrzna
Dzięki symetrycznej konstrukcji namiot Hubba można rozłożyć niezwykle szybko w przypadku nagłego deszczu. Solidne, lekkie słupki namiotowe, wytrzymała, wolna od PFAS i hydrofobowa powłoka oraz klejone szwy zapewniają stabilność i suchość namiotu Hubba. Namiot zewnętrzny posiada duże przedsionki z dużą ilością miejsca do przechowywania sprzętu. Łatwe do otwierania i zamykania wejścia z przedsionkami są wyposażone w rynny StayDry™, które zbierają krople, a ulepszone klapy wentylacyjne na podpórkach zapewniają lepszą cyrkulację powietrza. Do zakresu dostawy należą dodatkowe linki odciągowe, dzięki którym możesz rozłożyć namiot zgodnie z własnymi preferencjami i zapewnić mu jeszcze większą stabilność przy silnym wietrze. Wysokiej jakości metalowe okucia narożne są łatwe w użyciu i wyjątkowo trwałe. Osiem śledzi Mini-Groundhog™ zawartych w zakresie dostawy są solidnych i lekkich.
Wnętrze
Wnętrze o powierzchni 2,95 m² jest bardzo przestronne i nie zwęża się, dzięki czemu zmieszczą się w nim nowoczesne prostokątne maty izolacyjne, a Ty możesz wygodnie odpocząć i w razie potrzeby poczekać na lepszą pogodę. Namiot wewnętrzny wykonany jest w większości z wytrzymałej tkaniny nylonowej zapewniającej maksymalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, z dodatkiem mikrosiatki barwionej w maszynie, która zapewnia odpowiednią oddychalność i ochronę przed owadami. Solidne, pozbawione załamań wejścia mają zamki błyskawiczne, które można obsługiwać jedną ręką. Ponadto po zapięciu zamki zawsze kończą się w tym samym miejscu, dzięki czemu suwak można znaleźć nawet w ciemności. Kieszenie do przechowywania wszelkiego rodzaju urządzeń z prowadnicami kabli w rogach na słuchawki i kable do ładowania. Duże półki nad głową są idealne na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i nie tylko. Dołączona linka do suszenia ułatwia suszenie mokrych ubrań.
Materiał:
Materiał zewnętrzny: barwiony w masie nylon ripstop 20D z powłoką polieterowo-uretanową 3000 mm i silikonem bez PFAS
Materiał dna: barwiony w masie nylon ripstop 30D z powłoką polieterowo-uretanową 6000 mm i impregnacją DWR bez PFAS
Materiał daszka: barwiony w masie mikrosiatka poliestrowa 20D / nylon ripstop 20D i powłoka DWR bez PFAS
Pręty: 1 DAC NFL 9,3 mm
| Nazwa produktu: | MSR Hubba Hubba HD 2 Namiot - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR765689 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 580/130/130mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 1600g |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| haczyki: | 8 |
| linki naprężające: | 5 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1800g |
| kod produktu producenta: | 13940 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818139400 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |