Hubba Hubba LT 1 to Twój nowy, oddychający i wyjątkowo przestronny dom z dala od domu.
Wnętrze
Wnętrze o powierzchni 1,82 m² jest bardzo przestronne i nie zwęża się ku górze, dzięki czemu zmieszczą się w nim nowoczesne prostokątne maty izolacyjne, a użytkownik może wygodnie odpocząć i w razie potrzeby poczekać na lepszą pogodę. Namiot wewnętrzny wykonany jest z barwionej w maszynie mikrosiatki, która zapewnia wyjątkową oddychalność i ochronę przed owadami, a także idealnie nadaje się do obserwacji gwiazd w pogodne noce. Wejście bez zakrzywionych krawędzi posiada zamki błyskawiczne, które można obsługiwać jedną ręką. Ponadto zamki błyskawiczne po zapięciu zawsze kończą się w tym samym miejscu, dzięki czemu suwak można znaleźć nawet w ciemności. Kieszenie na wszelkiego rodzaju urządzenia z prowadnicami na kable w rogach na słuchawki i kable do ładowania. Duża półka nad głową jest idealna na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i nie tylko. Dołączona linka do suszenia ułatwia suszenie mokrych ubrań.
Zewnętrzna część
Dzięki symetrycznej konstrukcji namiot Hubba można rozłożyć niezwykle szybko w przypadku nagłego deszczu. Solidne, lekkie słupki, powłoka bez PFAS i hydrofobowa oraz klejone szwy sprawiają, że namiot Hubba pozostaje stabilny i suchy, dzięki czemu można wygodnie czekać na lepszą pogodę. Namiot zewnętrzny w kolorze zielonym kamuflażu posiada dużą przedsionek z dużą ilością miejsca na sprzęt. Łatwe do otwierania i zamykania wejście z przedsionkiem posiada rynnę StayDry™, która zbiera krople, a ulepszona klapa wentylacyjna na podpórce zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości metalowe okucia narożne są łatwe w użyciu i wyjątkowo trwałe. Osiem mini śledzi do namiotu Mini-Groundhog™ zawartych w zakresie dostawy są solidnych i lekkich.
Podsumowanie: Wszechstronny model Hubba Hubba 1 LT, dzięki swojej legendarnej lekkości i komfortowi, oferuje wszystko, czego potrzebujesz do przygód w trzech porach roku.
Materiał zewnętrzny: barwiony w masie mikrosiatka poliestrowa 20D / nylon ripstop 20D i powłoka DWR bez PFAS
Materiał dna: barwiony w masie nylon ripstop 20D, 1800 mm polieter-uretan i impregnacja DWR bez PFAS
Materiał tropiku: barwiony w masie nylon ripstop 20D, 1200 mm polieter-uretan i silikon bez PFAS
Pręty: (1) DAC NFL 8,7 mm
| Nazwa produktu: | MSR Hubba Hubba LT 1 Namiot - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR765691 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 460/130/130mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 1 |
| minimalna waga namiotu: | 1070g |
| wejścia: | 1 |
| przedsionki: | 1 |
| haczyki: | 8 |
| linki naprężające: | 4 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 1230g |
| kod produktu producenta: | 14306 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818143063 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |