Przestronny model Hubba Hubba LT 3 ma asa w rękawie: może służyć również jako namiot 4-osobowy. Dzięki wystarczającej ilości miejsca na trzy szerokie maty izolacyjne lub, w zależności od rozkładu, nawet cztery standardowe maty, jest on przeznaczony zarówno do wypraw z plecakiem, jak i do biwakowania samochodowego.
Wnętrze
Wnętrze o powierzchni 4,35 m² jest bardzo przestronne i nie zwęża się ku górze, dzięki czemu zmieszczą się w nim nowoczesne prostokątne maty izolacyjne, a Ty możesz wygodnie odpocząć i poczekać na lepszą pogodę. Namiot wewnętrzny wykonany jest głównie z barwionej w maszynie mikrosiatki, która zapewnia wyjątkową oddychalność i ochronę przed owadami, a także idealnie nadaje się do obserwacji gwiazd w pogodne noce. Wejścia bez załamań mają zamki błyskawiczne, które można obsługiwać jedną ręką. Ponadto zamki błyskawiczne po zapięciu zawsze kończą się w tym samym miejscu, dzięki czemu suwak można znaleźć nawet w ciemności. Kieszenie na wszelkiego rodzaju urządzenia z prowadnicami kabli w rogach na słuchawki i kable do ładowania. Duże półki nad głową są idealne na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i nie tylko. Dołączona linka do suszenia ułatwia suszenie mokrych ubrań.
Zewnętrzna część
Dzięki symetrycznej konstrukcji namiot Hubba można rozłożyć niezwykle szybko w przypadku nagłego deszczu. Solidne, lekkie słupki, powłoka bez PFAS i hydrofobowa oraz klejone szwy zapewniają, że namiot Hubba pozostaje stabilny i suchy, dzięki czemu można wygodnie czekać na lepszą pogodę. Namiot zewnętrzny w kolorze zielonym kamuflażu ma duże przedsionki z dużą ilością miejsca na sprzęt. Łatwe do otwierania i zamykania wejścia z przedsionkami są wyposażone w rynny StayDry™, które zbierają krople, a ulepszone klapy wentylacyjne na podpórkach zapewniają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości metalowe okucia narożne są łatwe w użyciu i wyjątkowo trwałe. Osiem mini śledzi do namiotu Groundhog™ dołączonych do zakresu dostawy są solidnych i lekkich.
Podsumowanie: Niezwykle wszechstronny, wygodny i przestronny – Hubba Hubba LT 3 to Twój nowy towarzysz wszystkich przygód z dala od domu.
Materiał pokrycia: barwiony w masie mikrosiatka poliestrowa 20D / nylon ripstop 20D z powłoką DWR bez PFAS
Materiał dna: barwiony w masie nylon ripstop 20D, poliuretan 1800 mm i impregnacja DWR bez PFAS
Materiał zewnętrzny: barwiony w masie nylon ripstop 20D, 1200 mm poliuretan i silikon bez PFAS
Pręty: (1) DAC NSL 9,6/10,25 mm
| Nazwa produktu: | MSR Hubba Hubba LT 3 Namiot - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR765693 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 510/170/170mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 3, 3 - 4 |
| minimalna waga namiotu: | 1980g |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| haczyki: | 8 |
| linki naprężające: | 4 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 2170g |
| kod produktu producenta: | 14308 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818143087 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |