Console Pack firmy Zéfal to torba rowerowa na ramę typu 2 w 1, która łączy w sobie praktyczną przestrzeń do przechowywania z wbudowaną kieszenią na smartfon. Została zaprojektowana do przewożenia na rowerze telefonu oraz małych, niezbędnych akcesoriów, takich jak zestawy naprawcze, naboje CO2, żele lub klucze, i nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na wycieczki sportowe.
Kieszeń na smartfon posiada zoptymalizowaną wentylację, która zmniejsza efekt kondensacji, a system otwierania umożliwia szybki dostęp do treści, nawet podczas jazdy. Kształt został specjalnie zaprojektowany, aby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu ze śrubami mostka, a system mocowania za pomocą pasków zapewnia doskonałą stabilność na wszystkich rodzajach ram. Spód z hypalonu zwiększa odporność na ścieranie, poprawia przyczepność i skutecznie chroni ramę.
Dzięki przezroczystemu okienku ekran dotykowy pozostaje dostępny, a w zakresie dostawy znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy, który zapewnia optymalną ochronę podczas złej pogody. Otwór umożliwia przeprowadzenie kabla ładującego między kieszenią na smartfon a główną komorą. Torba jest dostępna w różnych rozmiarach, dzięki czemu dostosowuje się do wszystkich typów rowerów i wymagań dotyczących ładowania.
| Nazwa produktu: | Zéfal Console Pack T2 Torba rowerowa na górną ramę |
| Producent: | Zéfal |
| Kod pozycji: | ZEF765989 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 240/120/95mm |
| maks. ładowność: | 2kg |
| Objętość: | 1.5l |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 210g |
| kod produktu producenta: | 7111 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Torba - Styl: | Torba na rurę górną |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy, Wodoodporność, Kompatybilność ze smartfonem |
| mocowanie torby: | W zestawie uchwyt, Uniwersalny |
| GTIN: | 3420586603513 |
| Strona producenta: | http://www.zefal.com |