Materac Robens HeatCore 3.8R Large został zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie i wydajności podczas aktywności outdoorowych. Zapewnia doskonałą izolację termiczną do użytku w trzech porach roku i jest wyposażony w podwójną izolację foliową, która gwarantuje wyjątkowy stosunek ciepła do wagi, co czyni go praktycznym wyborem zapewniającym niezawodne wsparcie. Mata wykonana jest z lekkich materiałów i wykorzystuje innowacyjną technologię Robens Peak Valve, która zapewnia wydajne nadmuchiwanie i opróżnianie, a także zwiększoną liczbę mniejszych komór powietrznych, które zwiększają stabilność bez dodatkowej wagi. W zestawie znajduje się lekki worek do pompowania oraz torba transportowa, a produkt nie zawiera PFAS, co gwarantuje jego przyjazność dla środowiska.
| Nazwa produktu: | Robens HeatCore 3.8 R Large Mata do spania - Niebieski |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766423 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1910/610/70mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 250/90/90mm |
| pora roku: | Lato, Wiosna / Jesień |
| opór cieplny (wartość R): | 3.8 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 460g |
| kod produktu producenta: | 310143 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 5709388160614 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |