Observer Carbon to ultralekkie krzesło zaprojektowane z myślą o użytkowaniu na świeżym powietrzu. Posiada wytrzymałą ramę z włókna węglowego, która gwarantuje długotrwałą wydajność i niezawodność. Jego kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwy transport, a dołączona torba ułatwia przenoszenie. Wysokie oparcie zapewnia komfort podczas dłuższego użytkowania. Praktyczne wycięcia poprawiają wentylację i zmniejszają całkowitą wagę. Torba transportowa może być przymocowana do ramy i stanowi praktyczny sposób na uporządkowanie niezbędnych akcesoriów. Ponadto dostępny jest boczny punkt mocowania, który może być wykorzystany do zamocowania uchwytu na butelkę Robens, zapewniając dodatkowy komfort podczas wycieczek.
| Nazwa produktu: | Robens Observer Carbon Krzesło turystyczne - Biały |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766429 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 550/690/1000mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 480/100/130mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 990g |
| kod produktu producenta: | 490126 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159854 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |