Krzesło turystyczne Observer Light firmy Robens zostało zaprojektowane z myślą o miłośnikach outdooru, którzy cenią sobie niezawodność i wydajność. Dzięki kompaktowym wymiarom 48 x 10 x 13 cm i wadze zaledwie 1265 g można je bez trudu przenosić i idealnie nadaje się na wycieczki, podczas których decydujące znaczenie mają waga i rozmiar po złożeniu. Solidna aluminiowa rama gwarantuje długotrwałe użytkowanie i komfort dzięki wysokiemu oparciu oraz siateczkowym wstawkom, które zwiększają przewiewność. Dołączona torba transportowa służy nie tylko do przenoszenia, ale może być również przymocowana do ramy, umożliwiając wszechstronną organizację. Ponadto szersze stopy zapewniają stabilność na miękkim podłożu, a boczny punkt mocowania umożliwia praktyczne wykorzystanie opcjonalnego uchwytu na butelkę Robens.
| Nazwa produktu: | Robens Observer Light Krzesło turystyczne - Czarny |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766430 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 550/690/1000mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 480/100/130mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1095g |
| kod produktu producenta: | 490112 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159861 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |