Mata Polarshield 60 firmy Robens została zaprojektowana z myślą o wyjątkowej wydajności i niezawodności w warunkach outdoorowych. Jej trójwymiarowy kształt z pionowymi bokami optymalizuje wykorzystanie powierzchni i zapewnia wygodę podczas odpoczynku, eliminując uczucie zimna w niektórych miejscach. Konstrukcja ta obejmuje małe pionowe wgłębienia, które poprawiają izolację, a jednocześnie sprawiają, że mata jest lekka i kompaktowa, co czyni ją idealną na każdą wyprawę outdoorową. Wykonana z odpornego na rozwarstwianie TPU, Polarshield 60 zapewnia niezwykłą trwałość, umożliwiającą długotrwałe użytkowanie. Innowacyjny zawór Robens Peak wykorzystuje technologię jednokierunkową, która umożliwia wydajne nadmuchiwanie i opróżnianie. Ponadto dzięki konstrukcji wolnej od PFAS i przyjaznej dla ekologii możesz mieć pewność, że Twój wybór przyczynia się do zrównoważonego doświadczania przyrody. W zakresie dostawy znajduje się praktyczna torba transportowa, która ułatwia przenoszenie.
| Nazwa produktu: | Robens Polarshield 60 Mata do spania - Navy |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766437 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/700/60mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 360/190/190mm |
| pora roku: | Lato, Wiosna / Jesień |
| opór cieplny (wartość R): | 3.0 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1380g |
| kod produktu producenta: | 310137 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388159991 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |