Wszechstronny namiot tunelowy Robens Roamer 2 LW może pomieścić do dwóch osób i posiada elastyczny system rozkładania, umożliwiający rozłożenie go jako samego tropiku, samej sypialni lub kompletnego schronienia. Wykonany z nieobwisającego materiału HydroTex SilPoly RS z tropikiem o wodoodporności 2000 mm i wyposażony w najlepszą w swojej klasie podłogę o wodoodporności 5000 mm, zapewnia zarówno lekkość i łatwość pakowania, jak i bezkompromisową odporność na warunki atmosferyczne. HydroTex SilPoly wchłania znacznie mniej wody niż nylon, dzięki czemu pozostaje lżejszy nawet w wilgotnych warunkach.
Szybko schnie i pozostaje napięty, wytrzymały oraz nie ulega sagu pod wpływem wilgoci, zapewniając stałą wydajność. Siatkowa część wewnętrzna zapewnia optymalną wentylację, a panele skutecznie chronią przed wiatrem i pyłem. Praktyczne elementy, takie jak uchwyty na tropiku z frontu i z pleców, poprawiają przepływ powietrza i zapewniają widok z bezpiecznej perspektywy. Krótkie odcinki prętów umożliwiają łatwe spakowanie wraz z pozostałym sprzętem, a regulowany system Low Vent zapewnia dodatkową wygodę. W namiocie zastosowano pręty DAC Pressfit 9 mm, znane ze swojej doskonałej wytrzymałości, niezawodności i niskiej wagi.
Przedpokój pozwala na gotowanie w osłonie, siedząc w namiocie wewnętrznym, lub po prostu służy jako schowek. Odblaskowe wykończenia ułatwiają szybkie zlokalizowanie namiotu w nocy.
| Nazwa produktu: | Robens Roamer 2 LW Namiot - Light Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766439 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 470/170/170mm |
| słup wody: | 2000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza, Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 2130g |
| maksymalna waga namiotu: | 2290g |
| kijki: | 3 |
| wejścia: | 1 |
| przedsionki: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1900g |
| GTIN: | 5709388160256 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |