Seeker 3 LW to wszechstronny namiot kopułowy, który pomieści do trzech osób i posiada elastyczny system rozkładania, umożliwiający rozłożenie go jako samego tropiku, samej komory wewnętrznej lub kompletnego schronienia. Wykonany z nieugiętego materiału HydroTex SilPoly RS z tropikiem o wodoodporności 2000 mm i wyposażony w najlepszą w swojej klasie podłogę o wodoodporności 5000 mm, zapewnia zarówno lekkość i łatwość pakowania, jak i bezkompromisową odporność na warunki atmosferyczne. HydroTex SilPoly wchłania znacznie mniej wody niż nylon, dzięki czemu pozostaje lżejszy nawet w wilgotnych warunkach.
Szybko schnie i pozostaje napięty, wytrzymały i nie ulega sagowi pod wpływem wilgoci, zapewniając stałą wydajność. Siatkowa część wewnętrzna zapewnia optymalną wentylację, a panele skutecznie chronią przed wiatrem i kurzem. Dodatkowe funkcje, takie jak podwójne przedsionki i regulowane drzwi, zwiększają dostępność i przepływ powietrza, a pręty DAC Pressfit zapewniają trwałość i łatwość transportu.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Seeker 3 LW - Light Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766445 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 470/170/170mm |
| słup wody: | 2000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza, Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 2120g |
| maksymalna waga namiotu: | 2250g |
| kijki: | 2 |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 2200g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388165299 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |