Śpiwór Spire -1 łączy w sobie optymalną izolację termiczną i komfort podczas chłodniejszej pogody. Dzięki profilowi dopasowanemu do sylwetki oraz izolacji OneThermo skutecznie zatrzymuje ciepło. Kaptur 3D i zoptymalizowany kołnierz minimalizują przeciągi i utratę ciepła, a strefa stóp w kształcie „płetwy rekina” oraz w pełni izolowana osłona zamka zapewniają dodatkową izolację. Podszewka z szczotkowanego poliestru zapewnia skuteczne odprowadzanie wilgoci. Dodatkowe funkcje to zamek błyskawiczny YKK z zabezpieczeniem przed zacięciem, różne sznurki ściągające w kapturze, kieszeń wewnętrzna, worek kompresyjny i pętle do zawieszania.
| Nazwa produktu: | Robens Spire I -1°C Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie - Ocean Blue |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766451 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/500mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 300/220/220mm |
| pora roku: | Lato, Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +4°C |
| limit temperatury: | -1°C |
| ekstremalna temperatura: | -17°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1450g |
| kod produktu producenta: | 250297 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388149640 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |