Śpiwór Spire -4 został zaprojektowany z myślą o niskich temperaturach i zapewnia doskonałą izolację termiczną dzięki profilowi dopasowanemu do sylwetki oraz izolacji OneThermo. Trójwymiarowy kaptur i zoptymalizowany kołnierz zapobiegają przedostawaniu się powietrza i utracie ciepła. Konstrukcja stóp w kształcie płetwy rekina oraz w pełni izolowana osłona zamka błyskawicznego poprawiają izolację, a szczotkowana poliestrowa podszewka zapewnia dobrą kontrolę wilgoci. Do najważniejszych cech należą zamek błyskawiczny YKK z zabezpieczeniem przed zacięciem, różne sznurki ściągające w kapturze, kieszeń wewnętrzna, worek kompresyjny oraz pętle do zawieszania.
| Nazwa produktu: | Robens Spire II -4°C Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie - Ocean Blue |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766452 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/500mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 330/230/230mm |
| pora roku: | Lato, Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +2°C |
| limit temperatury: | -4°C |
| ekstremalna temperatura: | -21°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1599g |
| kod produktu producenta: | 250299 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388149664 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |