Hamak Trace UL to niezwykle lekki i kompaktowy hamak, który z łatwością zabierzesz ze sobą wszędzie. Wyposażony jest w wytrzymałe linki mocujące oraz solidne aluminiowe klamry, które zapewniają bezpieczny i prosty montaż. Konstrukcja z ultralekkiego nylonu ripstop 15D zapewnia zarówno wytrzymałość, jak i oddychalność, skutecznie odprowadzając wilgoć i poprawiając komfort użytkownika. Dzięki nośności do 125 kg hamak Trace UL zapewnia stabilne wrażenia podczas leżenia. Wbudowany worek kompresyjny z silikonowanego nylonu ripstop 20D zwiększa trwałość, a kompatybilność z płachtą biwakową Vestis UL (dostępną osobno) zapewnia dodatkową ochronę i wszechstronność w różnych sytuacjach outdoorowych.
| Nazwa produktu: | Robens Trace UL Hamak - Pomarańczowy |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766456 |
| aktywność: | Outdoor |
| maks. ładowność: | 125kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 150/90/90mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| waga: | 230g |
| kod produktu producenta: | 490106 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159946 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |