Dla najwyższego komfortu w terenie i nie tylko: innowacyjna, dwuczęściowa konstrukcja Circle Back™ łączy wysokiej jakości, miękki materiał zewnętrzny z wewnętrzną komorą powietrzną, zapewniając ciepło, niezawodność i wygodę podczas wszystkich Twoich przygód. Dzięki materiałom pozyskanym w sposób ekologiczny, które w całości nadają się do recyklingu, będziesz wracać do tej maty izolacyjnej raz po raz – i to z czystym sumieniem!
| Nazwa produktu: | Big Agnes Circle Back Materac Dmuchany Wide Long - shadow/warm olive |
| Producent: | Big Agnes |
| Kod pozycji: | BAG766494 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1980/640/110mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 360/150/150mm |
| opór cieplny (wartość R): | 4.7 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Żółty |
| waga: | 1020g |
| kod produktu producenta: | PCBWL23 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 841487144821 |
| Strona producenta: | www.bigagnes.com |