Rurka Surly TPU jest wykonana z wytrzymałego, szczelnego materiału, lżejszego od tradycyjnych dętek butylowych. Firma Surly zaprojektowała tę rurkę TPU specjalnie do opony Molenda, aby umożliwić jej pełne wykorzystanie poprzez stworzenie niestandardowej, oversize rurki o szerokości 6,2 cala, która zachowuje swoją strukturę nawet przy niskim ciśnieniu. Po zamontowaniu rurki TPU można zmniejszyć ciśnienie w oponie Molenda, aby zmaksymalizować powierzchnię styku z podłożem, co zapewnia doskonałą flotację i przyczepność w ekstremalnym terenie.
| Nazwa produktu: | Surly Fatbike TPU Dętka - zawór Presta 48mm - 24 x 6,20 cala |
| Producent: | Surly Parts |
| Kod pozycji: | SUR766586 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Fatbike |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| szerokość opony: | 6.25" |
| materiał dętki: | TPU |
| Typ wentyla: | Presta (Sclaverand) |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| GTIN: | 708752530676 |
| Strona producenta: | http://www.surlybikes.com/ |