Główne światło ma dwie diody LED o maksymalnej mocy świetlnej 400 lumenów i różnych kątach soczewki dla lepszej widoczności. (Maksymalna widoczność 3000 metrów)
Emituje czerwone światło ostrzegawcze o okrągłym kształcie 360°, zapewniając widoczność we wszystkich kierunkach i zwiększając bezpieczeństwo na drodze
Zwiększ bezpieczeństwo dzięki doskonałej widoczności 360°, która pozwala innym użytkownikom drogi widzieć Cię z boku.
Niezawodnie wykrywa ruch i rozjaśnia się, gdy tylko zaczniesz używać hamulca.
Bądź widoczny w dzień i w nocy. Czujnik światła wykrywa warunki otoczenia w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowuje jasność. Światło ostrzegawcze jest sterowane przez czujnik światła i wyłączane w ciągu dnia.
| Nazwa produktu: | Magicshine SeeMee 400 Lampka Rowerowa Tylna - czarny |
| Producent: | Magicshine |
| Kod pozycji: | MSH766620 |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 64/32/35mm |
| Stopień ochrony IP: | IPX6 |
| standard przekładni: | ANT+ |
| Typ akumulatora: | zintegrowany akumulator |
| maks. czas działania: | 100h |
| pozycja montażu: | Sztyca, Siodełko |
| maksymalny strumień świetlny: | 400lm |
| maks. zasięg rzucania światła: | 3000m |
| wersja lampki rowerowej: | Tylne światło |
| zasilanie: | (Akumulator) Bateria |
| właściwości lampki rowerowej: | Ładowanie przez USB, Światło dzienne, Światło hamulcowe, Akumulatorowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 80g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 6970823656231 |
| Strona producenta: | https://www.magicshinelights.at |