Niezrównana wydajność w cross country w pełnowymiarowej ramie o średnicy 34 mm, zaprojektowanej z myślą o skoku amortyzatora do 130 mm. Oto amortyzowany widelec 34 SL firmy FOX, stworzony z myślą o doskonałych osiągach zarówno na najbardziej technicznych trasach cross country w ramach Pucharu Świata, jak i podczas najtrudniejszych wypraw
Jako przedstawiciel
| Nazwa produktu: | FOX 34 SL Widelec Amortyzowany - Factory | FLOAT | GRIP X - 29" | 130mm | 15x110mm - Shiny Black |
| Producent: | FOX Factory |
| Kod pozycji: | FOX766721 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country, Szlak |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| skok widelca: | 130 mm |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy wysokiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości, Lockout |
| średnica golenia: | 34mm |
| zawieszenie: | FLOAT EVOL |
| amortyzacja: | GRIP X |
| offset widelca: | 44mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (6") 160 mm, Adapter hamulca |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2027 |
| Kolor: | Czarny, Złoty |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | 910-21-448 |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 821973526317 |
| Strona producenta: | http://www.ridefox.com |