Dzięki niewielkim rozmiarom po spakowaniu i lekkiej konstrukcji jest łatwy w transporcie, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno na krótkie wycieczki, jak i dłuższe pobyty. Wyposażony w super miękką powłokę poliestrową i wypełnienie z włókna hollow fiber przypominającego puch, Caldera Lux zapewnia luksusowe wrażenia. Przez całą długość zamka błyskawicznego biegnie przegroda izolacyjna, a unikalne szwy w kształcie litery V zwiększają izolację, podczas gdy praktyczne dodatki, takie jak zdejmowana poduszka, wygodny kaptur i wewnętrzna kieszeń na niezbędne drobiazgi, zapewniają wygodę i spokojny sen.
Jednowarstwowa
Jedna warstwa syntetycznej izolacji jest idealna do śpiworów przeznaczonych do ciepłych warunków.
Isofill Premium
Wysokiej jakości izolacja Outwell z silikonowanych, cienkich włókien kanalikowych zapewnia wyjątkową miękkość i doskonałą izolację.
Wytrzymałe zamki błyskawiczne
Wytrzymałe zamki błyskawiczne, wyprodukowane zgodnie z własnymi specyfikacjami Outwell, zapewniają łatwość użytkowania i niezawodność przy niewielkim zużyciu nawet po długim okresie użytkowania.
Punkty mocowania wkładki
Pętla do mocowania śpiwora oraz zapięcie na zatrzaski utrzymują wkładkę do śpiwora bezpiecznie na miejscu w nocy.
Worek do kompresji
Worek do przechowywania śpiwora wyposażony jest w paski mocujące elastyczne połączone z nasadką, co pozwala zmniejszyć objętość większych śpiworów.
2–3 sezony
Do użytku od wiosny do jesieni.
Zamek błyskawiczny znajduje się po lewej stronie śpiwora.
| Nazwa produktu: | Outwell Caldera Lux Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie – zielony |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766768 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn, Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 220/180/180mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +8°C |
| limit temperatury: | +4°C |
| ekstremalna temperatura: | -10°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1400g |
| kod produktu producenta: | 230494 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388158550 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |