Jego kompaktowy rozmiar po spakowaniu ułatwia transport, a super miękka powłoka z poliestru i wypełnienie z włókien hollow fiber przypominających puch zapewniają luksusowe wrażenia podczas snu. Wyposażony w wbudowaną, wyjmowaną poduszkę, wygodny kaptur i system łatwo przesuwających się zamków błyskawicznych, ten śpiwór stawia na funkcjonalność. Unikalny wzór szwów w kształcie litery V oraz przegroda na całej długości zamka błyskawicznego zwiększają ciepło i izolację, zapewniając spokojną noc.
Jednowarstwowa
Jedna warstwa syntetycznej izolacji jest idealna do śpiworów przeznaczonych do ciepłych warunków.
Isofill Premium
Wysokiej jakości izolacja Outwell z silikonowanych, cienkich włókien kanalikowych zapewnia wyjątkową miękkość i doskonałą izolację.
Wytrzymałe zamki błyskawiczne
Wytrzymałe zamki błyskawiczne, wyprodukowane zgodnie z własnymi specyfikacjami Outwell, zapewniają łatwość użytkowania i niezawodność przy niewielkim zużyciu nawet po długim okresie użytkowania.
Punkty mocowania wkładki
Pętla do mocowania śpiwora oraz zapięcie na zatrzaski utrzymują wkładkę do śpiwora bezpiecznie na miejscu w nocy.
Worek do kompresji
Worek do przechowywania śpiwora wyposażony jest w paski kompresyjne połączone z nasadką, co pozwala zmniejszyć objętość większych śpiworów.
1–2 sezony
Do użytku od późnej wiosny do wczesnej jesieni.
Zamek błyskawiczny znajduje się po lewej stronie śpiwora.
| Nazwa produktu: | Outwell Caldera Prime Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie – niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766770 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn, Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 170/180/180mm |
| pora roku: | Lato |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +13°C |
| limit temperatury: | +9°C |
| ekstremalna temperatura: | -2°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1100g |
| kod produktu producenta: | 230493 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388158543 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |