Śpiwór Caldera Supreme posiada wbudowaną, wyjmowaną poduszkę oraz super miękką powłokę z poliestru. Idealny dla rodzin i okazjonalnych miłośników biwakowania, ten śpiwór zapewnia luksusowe wrażenia dzięki wypełnieniu z włókna hollow fiber przypominającego puch. System łatwo przesuwających się zamków błyskawicznych oraz przegroda na całej długości zwiększają wygodę użytkowania, a unikalny wzór szwów w kształcie litery V oraz wygodny kaptur zapewniają dodatkowe ciepło. Dodatkowo wewnętrzna kieszeń pozwala bezpiecznie przechowywać niezbędne drobiazgi.
Dwuwarstwowa konstrukcja z przesunięciem
Zastosowano dwie warstwy syntetycznej izolacji, które są przesunięte względem siebie, aby zakryć szwy i zapewnić lepszą izolację poprzez zminimalizowanie zimnych punktów.
Isofill Premium
Wysokiej jakości izolacja Outwell z silikonowanych, cienkich włókien kanalikowych zapewnia wyjątkową miękkość i doskonałą izolację.
Wytrzymałe zamki błyskawiczne
Wytrzymałe zamki błyskawiczne, wyprodukowane zgodnie z własnymi specyfikacjami Outwell, zapewniają łatwość użytkowania i niezawodność przy niewielkim zużyciu nawet po długim okresie użytkowania.
Punkty mocowania wkładki
Pętla do mocowania śpiwora oraz zapięcie na zatrzaski utrzymują wkładkę do śpiwora bezpiecznie na miejscu w nocy.
Worek do kompresji
Worek do przechowywania śpiwora wyposażony jest w paski kompresyjne połączone z nasadką, które pozwalają zmniejszyć objętość większych śpiworów.
3 sezony
Do użytku od wiosny do jesieni.
Zamek błyskawiczny znajduje się po lewej stronie śpiwora.
| Nazwa produktu: | Outwell Caldera Supreme Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie – czarny |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766771 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn, Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/800/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 210/250/250mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +5°C |
| limit temperatury: | -1°C |
| ekstremalna temperatura: | -16°C |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1600g |
| kod produktu producenta: | 230496 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388158574 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |