Model Outwell Contour Junior łączy w sobie wszystkie imponujące cechy wersji dla dorosłych w mniejszym rozmiarze, zapewniając większy komfort dzieciom. Jego innowacyjna, dwustronna konstrukcja pozwala dostosować klasę termiczną, a wbudowana, wyjmowana poduszka zwiększa komfort snu. Idealny na letnie rodzinne wakacje.
Konstrukcja dwuwarstwowa
Dwie warstwy syntetycznego materiału izolacyjnego są przesunięte względem siebie w taki sposób, że zakrywają swoje szwy, dzięki czemu jeszcze lepiej zatrzymują ciepło.
Isofill
Włókna kanalikowe pokryte silikonem zapewniają optymalne ciepło i izolację.
Wytrzymałe zamki błyskawiczne
Wykonane zgodnie ze specyfikacjami Outwell wytrzymałe zamki błyskawiczne zapewniają łatwość użytkowania i niskie zużycie przez długi czas. Zamek dwukierunkowy.
Worek kompresyjny
Minimalna objętość po spakowaniu.
2 sezony
Do użytku od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Dostosowuje się do różnych zakresów temperatur.
Zamek błyskawiczny umieszczony po lewej stronie śpiwora, osłona na całą długość zamka
| Nazwa produktu: | Outwell Contour Junior Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie – niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766783 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla dzieci |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1700/700/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 140cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 360/210/210mm |
| pora roku: | Lato |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| waga wypełnienia: | 650g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1100g |
| kod produktu producenta: | 230515 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159038 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |