Model Highway Campervan 114 został zaprojektowany specjalnie dla modeli VW California, MB Marco Polo i podobnych, zapewniając wyjątkowy komfort zarówno miłośnikom kempingu, jak i rodzinom. Jego innowacyjny zawór Double Flat High-Flow umożliwia szybkie i wysokiej wydajności pompowanie, dzięki czemu rozkładanie materaca przebiega płynnie i bezproblemowo. Dzięki bardzo dużym komorom z pianki i trójwymiarowemu kształtowi o głębokim profilu mata ta zapewnia regenerujący sen, a jednocześnie jest lekka i kompaktowa, co ułatwia transport w wygodnej torbie. Wykonana z niezwykle wytrzymałego, elastycznego poliestru, który jest miły w dotyku, posiada również odporną na rozwarstwianie konstrukcję z TPU, która zapewnia długotrwałą wytrzymałość, pozwalając cieszyć się wypoczynkiem outdoorowym bez obaw.
| Nazwa produktu: | Outwell Highway Campervan 114 Mata do spania - nocny błękit |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766796 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/1140/75mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 570/230/230mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 6 |
| Liczba osób: | 1 - 2, 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 3300g |
| kod produktu producenta: | 400154 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388160393 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |