Wyściełana poduszka z siateczki zapewnia spokojny sen, a elastyczne paski utrzymują materac na miejscu. Wytrzymała, malowana proszkowo stalowa rama z funkcją blokady zapewnia solidne podparcie. Gdy nadchodzi czas pakowania, łóżko składa się do kompaktowych rozmiarów i idealnie mieści się w dołączonej torbie transportowej, co sprawia, że transport i przechowywanie są niezwykle łatwe.
| Nazwa produktu: | Outwell Laguna Hills Łóżko Polowe - czarny |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766803 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2080/800/500mm |
| zalecany wzrost ciała: | 200cm |
| maks. ładowność: | 125kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 1040/200/150mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| waga: | 11000g |
| kod produktu producenta: | 470498 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Łóżeczko |
| GTIN: | 5709388158352 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |