Zaprojektowane z myślą o miłośnikach biwakowania i rodzinach, wykorzystuje innowacyjną tkaninę Duraflexi, która zapewnia chłód, a wygodna konstrukcja podłokietników gwarantuje doskonałe podparcie. Dzięki oversize’owym stopom zapewniającym większą stabilność oraz wygodnemu uchwytowi na kubek idealnie nadaje się do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Krzesło rozkłada się i składa w kilka sekund, nie wymaga montażu, dzięki czemu jest przyjazne dla użytkownika i wydajne. Jego lekka konstrukcja i kompaktowe rozmiary po złożeniu zapewniają łatwy transport i przechowywanie, a dołączona torba transportowa dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Wykonane z wytrzymałej stali o wysokiej wytrzymałości krzesło Ripple gwarantuje długą żywotność i niezawodność, zapewniając komfort i wygodę podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.
| Nazwa produktu: | Outwell Ripple Krzesło Turystyczne - szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766806 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 640/580/905mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 190/180/940mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 4400g |
| kod produktu producenta: | 470490 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388160577 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |