Zaprojektowany tak, aby płynnie łączyć się z markizami wysuwanymi, jest dostosowany do wyższych pojazdów, takich jak Ducato i Sprinter, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których priorytetem jest łatwość montażu. Wykonany z wytrzymałego poliestru Outtex® 4000 Select o wodoodporności 4000 mm, ten namiot markizowy zapewnia doskonałą ochronę i odporność na promieniowanie UV (UPF 30+).
Kompaktowy rozmiar po spakowaniu zapewnia łatwy transport, a duże, przyciemniane okna boczne zwiększają ilość naturalnego światła. Łatwy w montażu dzięki zamontowanym fabrycznie, odblaskowym linkom odciągowym i dołączonym prętom dachowym, Sideroads zapewnia funkcjonalne i przytulne środowisko dla Twojego stylu życia outdoor.
Outtex® 4000 Select
Outtex® 4000 Select to wytrzymały, wysokiej jakości materiał wykonany z czystego poliestru, który oferuje wszystkie niezbędne właściwości, których oczekują wczasowicze podczas codziennego życia na kempingu. Jest trudnopalny i posiada powłokę PU, która zapewnia słup wody o wysokości 4000 mm.
Trudnopalny
Materiał spełnia najnowsze wytyczne dotyczące materiałów namiotowych
Klejonych szwach
Dodatkowa ochrona wszystkich szwów – taśma klejąca zapobiega przedostawaniu się wody.
Podwójne zgrzewanie
Zapewnia możliwość dopasowania do wszystkich listew markiz kamperowych o grubości 5 mm i 7 mm.
Przyciemniane szyby
Przyciemniane szyby zapewniają ochronę przed słońcem i prywatność.
Zasłony z punktami mocowania
Zasłony z punktami mocowania
Składane panele boczne
Ulepszony baldachim wyposażony jest w składane panele boczne, które zapewniają ochronę przed bocznym wiatrem lub mogą zostać zwinięte, aby zapewnić lepszą widoczność.
System mocowania linek odciągowych Outwell
Ten prosty, skuteczny i pomysłowy system zapobiega plątaniu się linek odciągowych podczas pakowania.
System suchych zamków
Taśmowane szwy zamków zapewniają wodoszczelność.
Pasuje do markiz o głębokości 250 cm i długości 375 cm lub większej. Zazwyczaj montowany w pojazdach takich jak: Fiat Ducato, Citroën Jumper/Relay, Peugeot Boxer, Opel/Vauxhall Movano, Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter, MAN TGE, Toyota ProAce Max, Iveco SuperJolly lub podobnych. Odpowiedni dla wysokości H2 oraz długości L2, L3 i L4 w pojazdach wymienionych powyżej.
| Nazwa produktu: | Outwell Sideroads Pomieszczenie z markizą - szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766809 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 3600/2400/2450mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 720/260/260mm |
| słup wody: | 4000mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 7700g |
| kod produktu producenta: | 111573 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159625 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |