Szczyt lekkości i stabilności wśród samopompujących się materacy, połączony z niezrównaną izolacją cieplną.
Jeśli szukasz lekkiego, samopompującego się materaca, ProLite Apex zapewnia kompaktowość i legendarne wsparcie Therm-a-Rest. Samopompująca się pianka ma grubość 5 cm i wykorzystuje naszą konstrukcję StrataCore, która zapewnia najlepszy stosunek ciepła do wagi spośród wszystkich samopompujących się piankowych konstrukcji. Wartość R wynosząca 3,8 w modelu ProLite Apex pozwala poszukiwaczom przygód chronić się przed zimnem podczas wypraw w trzech porach roku. Ta łatwa do spakowania, samopompująca się mata jest wyposażona w wysokowydajny zawór WingLock, który dzięki większemu otworowi i jednokierunkowemu pompowaniu zapewnia trzykrotnie większy przepływ powietrza niż klasyczny zawór. Podobnie jak wszystkie maty Therm-a-Rest, ProLite Apex jest produkowana na miejscu, aby zapewnić jakość i zminimalizować wpływ na środowisko. Do maty dołączony jest kompaktowy worek do pakowania.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest ProLite Apex Mata do spania - Large - Heat Wave |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766904 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1960/640/50mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 330/180/180mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| opór cieplny (wartość R): | 3.8 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 850g |
| kod produktu producenta: | 14253 |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się |
| GTIN: | 40818142530 |