Aby zapewnić maksymalny komfort we wszystkich właściwych miejscach, poduszka LuxuryMap wykorzystuje technologię mapowania ciśnienia, aby zapewnić przemyślane wsparcie w obozie. 7,6 cm dużego komfortu, a wysokiej jakości pianka o współczynniku R 6,0 chroni przed zimnem. Miękki, elastyczny materiał zewnętrzny zapewnia luksusową powierzchnię do spania. Wyjątkowo wygodny, samopompujący śpiwór wyposażony jest w łatwy w użyciu zawór TwinLock, który umożliwia trzykrotnie szybsze nadmuchiwanie i pięciokrotnie szybsze opróżnianie śpiwora. Do śpiwora dołączony jest worek, który można zabrać ze sobą wszędzie.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest LuxuryMap Mattress Mata Samopompująca - Regular - Poseidon Blue |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766911 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/510/76mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 530/240/240mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 6 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1480g |
| kod produktu producenta: | 14027 |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się |
| GTIN: | 40818140277 |